Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Tajemniczy Klient, badania tajemniczy klient »

  Bardzo praktyczne szkolenia, które nie mówią tylko co należy robić, ale ukazują jak należy to zrobić oraz tłumaczą dlaczego tak, a nie inaczej. Doświadczeni trenerzy, którzy sami przez min. 8 lat sprzedawali, negocjowali lub zarządzali, a nie tylko ukończyli szkolenie z takiego zakresu i posiadają określony certyfikat. To my określamy standard realizacji tej usługi. Codziennie dbamy o jakość wykonywanych przez nas usług.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sonel S.A. - Przyrządy pomiarowe »

  Uprzejmie zagrzewamy do zaznajomienia się z obszerną propozycją spółki SONEL ? ekskluzywnego wytwórcy wysokiej jakości elektronicznych narzędzi do pomiarów. Oferta spółki zwrócona jest w głównej mierze do przedsiębiorstw zajmujących się elektryką, warsztatów czy do użytku domowego. Jednym z najbardziej znanych instrumentów sygnowanych znakiem firmy SONEL jest kamera termowizyjna, stosowana przy drobiazgowych i dokonywanych na dystans testach temperatury narzędzi. Firma dostarcza swoim wspólnikom także systemowy montaż elektroniki i układów elektronicznych modułami THT i SMT, a dla spragnionych technicznej wiedzy tworzone są także rozmaite szkolenia termowizja. SONEL to prawdziwy partner w interesie i profesjonalna pomoc podczas pracy z elektrycznością.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • sala konferencyjna Busko Zdrój »

  Czy chciałbyś wypocząć w otoczeniu malowniczych terenów na terenie województwa świętokrzyskiego? Czyste powietrze, wszechobecna zieleń i śpiew ptaków... Czy może być cokolwiek piękniejszego? Pałac w Konarach zaprasza! To idylliczne położenie idealnie sprawdzi się w czasie trwania rodzinnego wypoczynku, organizacji różnego typu uroczystości tj. wesela, komunie, chrzest. Nasz hotel to połączenie luksusu a oprócz tego elegancji, pięknego pałacowego stylu a także wykwalifikowanej a oprócz tego miłej obsługi. Do dyspozycji gości oddajemy 20 pokoi, jedno i dwuosobowych (w tym dla osób niepełnosprawnych). Do każdego pokoju przynależy otóż to łazienka. Mało tego w pokojach dostępny jest internet, TV oraz klimatyzacja, zaś na obszarze obiektu basen, sauny, siłownie, itp. Namawiamy miło miłych Gości do odwiedzin naszego hotelu.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • http://msz.czest.pl/ »

  Masaż to nie tylko świetny element relaksu i wypoczynku, ale również świetnie działający na krążenie zabieg, który może wystąpić w przeróżnych formach i być elementem nieodłącznym w procesie odstresowania po ciężkim dniu w pracy. czy trudnym tygodniu przepełnionym obowiązkami. Zainteresowanie profesjonalnie zrealizowanym masażem cały czas rośnie, dlatego też bardzo często dąży się do tego, aby masaż zrealizować w sposób jak najbardziej skuteczny i w pełni zgodne z umówionymi technikami. Kształcenie w obrębie techniki masażu które oferujemy, to świetna forma nabywania praktycznych, a jednocześnie także bardzo znaczących teoretycznych informacji na temat poszczególnych typów masażu. Wyspecjalizowana kadra prowadzących o najwyższym stopniu doświadczenia, z przyjemnością udzieli niezbędnych informacji pomoże w realizacji właściwych wyborów zawodowych. Oferujemy także inne kierunki, takie jak kosmetolog, farmaceuta i inne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • kursy instruktorskie »

  Oczywiście by móc w późniejszym okresie wykonywać pracę, czy też dopełniać się w jakimkolwiek szczeblu w tym kierunku musimy odbyć końcowy egzamin, dzięki jakiemu osiągniemy odpowiednie nam certyfikaty i upełnomocnienia. Co ważniejsze dopełnianie jednego rodzaju kursu nie krępuje nam w tym żeby pobierać udział w kolejnych mniej lub bardziej zbliżonych do siebie odmianach albo dziedzinach.

  Poszerzając swoja wiedze teoretyczną dosyć często istnieje możność usprawnienia pewnych zręczności praktycznych w danej kategorii. Konstytuowane coraz częściej różnorodnego typu kursy trenerskie są w stanie, zatem w imponujący sposób szykować wszelkiego zaciekawionego do pracy w zawodzie trenera.

  Możliwie w wszelkim mniej lub bardziej sprawnie planowanym kursie możliwe jest, bowiem członkostwo teoretyczne jak i typowo praktyczne w danym zakresie trenowań.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Centrum szkoleniowo-edukacyjne Active-Learning mieści się w centrum Krosna. Zajmuje się prowadzeniem kursów językowych (angielski, niemiecki, rosyjski), biznesowych oraz szkoleń komputerowych. Zajęcia w naszej szkole językowej prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i trenerów biznesu. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Nasze kursy są kursami szytymi na miarę, dostosowanymi do potrzeb i oczekiwań naszych kursantów.
  Szkoła Active-Learning zapewnia wszystkie materiały dydaktyczne. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, terminy zajęć ustalamy z każdym kursantem indywidualnie według jego dyspozycyjności.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na trenera »

  Jeszcze zupełnie do nie tak dawna multum osób kursy trenerski traktowało za coś szczególnie zbędnego i nie całkowicie potrzebnego w stosowaniu podczas realizowania swojej pracy. Wprawdzie po wprowadzeniu rasowych kształceń oferujących znakomite przygotowanie w planie trenerskim dla osób pragnących posiadać pewne, niekiedy dosyć nie przeciętne zdol ności w danym kierunku, zamiłowanie kursami dość znacznie się przekształciło. W dniu dzisiejszym kursy tego wariantu są przyzwoicie przygotowane zarówno dla kadry zarządzającej dana jednostką, czyli dla je szefa, dyrektorów strukturalnych oraz dyrektorów lepszego szczebla poszczególnych działów firmy. Coraz częściej z rozwiązań znajdujących się programie ćwiczebnym korzystają nawet sami posiadacz jednostek, rzecz jasna jeśli przedtem się zgłoszą na danego rodzaju szkolenie instruktażowe. Bez wątpienia nie oznacza to, że osoby, które w pełni i doskonale realizują się w swoim zawodzie nie mogą skorzystać z możliwości, jakie proponuje im ukończenie kursu. Każdy sprawnie zaaranżowany kurs trenerski może być wykorzystany także przez postaci, które są reprezentantami samorządów, różnorodnego rodzaju urzędów oraz instytucji porządkowych i generalnych. Niezwykle często po możliwości, które przekazują poszczególnego typu kursy sięgają także politycy i inni działacze. Ukończenie kursu, bowiem zapewnia stanie się prawdziwym mistrzem w swojej kategorii i doskonale korygować osobisty wizerunek i umiejętnie nawiązywać komunikacje miedzy człowieczą.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Nisko. Kurs prawa jazdy Nisko »

  Ośrodek szkolenia kierowców Nisko prosperuje od od 14 lat. Jesteśmy pierwszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w regionie i jednym z pierwszych w Polsce. Jesteśmy także liderem w Nisku i naszym regionie ? naszą firmę wybiera największa liczba kursantów. Dziękujemy za zaufanie :) Do tej pory wyszkoliliśmy około 35 000 Kursantów. Wyedukowaliśmy dodatkowo sporą liczbę Instruktorów, którzy dzięki doświadczeniu zdobytemu w Motosie, założyli własne ośrodki szkolenia kierowców w Stalowej Woli, Nisku i okolicach. Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnimi tradycjami oraz lokalnymi korzeniami. Naszymi pierwszoplanowymi aspektami są wysoka jakość szkoleń i satysfakcja Kursantów. Uczymy jak uspokoić stres i emocje tak, aby każdy Kursant czuł się pewnie i spokojnie podczas egzaminu. Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy Nisko. Oprócz najniższej ceny zapewniamy fachowo przeprowadzony kurs w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Godne wspomnienia jest to iż w Motosie uczymy się na takich samych autach jak te wykorzystywane podczas egzaminu. Wszystkie samochody są w znakomitym stanie technicznym dzięki czemu jazda będzie czystą przyjemnością. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i umówienia się na konkretny termin. Po ukończeniu egzaminu dokonujemy wszelkich formalności związanych ze złożeniem dokumentów i zapisaniem na kurs w placówce WORD. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony firmowej gdzie często można napotkać na promocje. Obecnie na hasło Motos szkoła jazdy oferujemy pięć procent zniżki na wszystkie kursy. Udzielamy również rabatów dla naszych klientów przy zapisywaniu się na kolejny kurs. Oferujemy ponadto pojedyncze jazdy dla osób które chcą się podszkolić po nie zdanym egzaminie lub po prostu chcą pogłębić swoje umiejętności.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • wellavil.pl - wypoczynek na Mazurach »

  Chcemy państwu zaoferować perfekcyjne miejsce na spędzenie własnego urlopu. Jedną z sposobów jakie Wy macie są wakacje na mazurach. Dzięki mojej ofercie bez wątpienia będą państwo zadowoleni. Według mojej opinii nie trzeba na wczasach oszczędzać ponieważ w ten metodę możecie państwo wydać pieniądze i otrzymać usługę, z której będziecie Wy niezadowoleni. Urlopy są zbyt krótkie aby oszczędzać na nich ponieważ jeżeli już chcemy odpocząć to musimy mieć do tego dobre uwarunkowania. W końcu w ciągu roku na wakacje posiadamy z tydzień maksymalnie dwa. I jeśli niestety zmarnujemy ten czas to nasz urlop będzie niewykorzystany a my zamiast zregenerować siły będziemy mieli poczucie zmarnowanej kasy. W związku z tym zapraszamy goraco do wyboru naszych domków a ze stuprocentową pewnością otrzymają państwo doskonałe miejsce by spędzić osobiste wakacje.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia podatkowe i podatki - REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Szkolenia o tematyce podatkowej to w ostatnich czasach prężnie rozwijający się dział szkoleń. Firma szkoleniowa „Rewolucja Umysłów”.
  Firma znajduje się w Łodzi gdzie przy ul. Sienkiewicza 9 prowadzone są szkolenia z zakresu zagadnień podatkowych. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki Vat, Podatki Cit i podatki Kruz oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Uczeni są Państwo jak wypełniać formularze podatkowe, jak nie popełnić błędu w sprawozdaniu podatkowym oraz jak korzystać z luk podatkowych.

  Dobra znajomość podatków powoduje że firma działa sprawniej nie tonąc w nawale podatkowym oraz w nieprawidłowo wypełnionych formularzach. Dzięki szkoleniom zyskujemy czas na rozliczeniach podatkowych oraz oszczędzamy nie płacąc kar i nie ponosząc kosztów korekty.

  Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonej i profesjonalnej kadry. Mają Państwo możliwość indywidualnych konsultacji i indywidualnego rozwiązania Państwa problemów podatkowych. Doświadczeni trenerzy służą radą i pomocą również jako doradcy podatkowi, umieją spojrzeć na Państwa firmę z innego punktu widzenia.

  Polecamy firmę Rewolucja Umysłów.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Żeglarz Jachtowy to najniższy stopień żeglarski, uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych przez osoby przekraczające 14 roku życia. Uprawnienia te otrzymuje się po zdaniu egzaminu z teorii oraz praktyki. Nasza Szkoła Żeglarska Junga proponuje Państwu zdobycie patentu w ciągu pięciodniowego intensywnego kursu. Szkolenie na Patent Żeglarza Jachtowego obejmuje codzienną, dziewięciogodzinną naukę. Wykłady i również wykształcenie praktyczna prowadzone są od poniedziałku do piątku, w terminach uprzednio ustalonych, lecz praktycznie kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Naszych kursantów powierzamy profesjonalnej kadrze szkoleniowców. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej. Osobom przyjezdnym oferujemy noclegi w hostelach, na jachcie lub w apartamentach. Ciepło zapraszamy wszystkich chętnych na naukę żeglarstwa.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ISO »

  Prezentujemy firmę zajmującą się szkoleniami w bardzo rozległym zakresie, możesz w naszej firmie zrealizować certyfikat ISO. Jest to oferta, którą świadczymy w bardzo profesjonalny sposób. Kluczowa jest dla nas efektywność przeprowadzanych wdrożeń jak i szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo rozległym zagadnieniem, ale nie wszyscy świadczą usługi w taki zorganizowany sposób. Szkolenia ISO, które przeprowadzamy dostępne są w wielu miastach polski w bardzo przystępnych cenach. Zajmujemy się zarazem usługami takimi jak wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się ogromna ilością skutecznych wdrożeń. Wdrożenia ISO są bardzo popularne, a nasza jednostka wdraża je w całej Polsce. Warto zastanowić się nad szkoleniami i podnosić ciągle swoje kwalifikacje. Działania takie z pewnością wpłyną na podniesienie naszych zarobków, przyczynia się do awansu. Wybierając którekolwiek szkolenie iso podnosimy swoje umiejętności i z pewnością będziemy mogli zapewnić sobie lepszą pracę, oraz większe kwalifikacje zawodowe, tak niezbędne w dzisiejszych czasach.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia VLOS »

  Drony dają bardzo szerokie spektrum wykorzystania w wielu branżach. Począwszy od świadczenia usług foto-video poprzez transmisję na żywo z powietrza podczas ważnych wydarzeń, skończywszy na inżynieryjnych pracach inspekcyjnych. Uprawnienia VLOS, powinny być pierwszymi, jakimi zainteresuje się nowicjusz dopiero zaczynający karierę jako pilot wielowirnikowca. Zanim jednak wydasz kilka lub kilkanaście tysięcy złotych na sprzęt, warto odbyć szkolenie UAVO (Unmanned Air Vehicle Operator). Firma AIRBORN prowadzi takie szkolenia i przygotowuje nowych kursantów na pilotów wykorzystujących drony do celów komercyjnych. AirBorn zapewnia szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Nie ważne, czy jesteś początkującym, średnio lub bardziej doświadczonym pilotem. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy termin Twojego szkolenia!

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • bezpłatne szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego »

  Każdy kto naprawdę chce rozwijać swoją karierę z pewnością wie, że oznacza to nieustanne inwestowanie w rozrost swoich umiejętności. Poszerzanie posiadanych kwalifikacji jest tym bardziej niezbędne gdy ktoś pracuje w szkolnictwie. Nauczyciele języka angielskiego powinni bezustannie poznawać nowe metody przekazywania wiedzy i tym samym zagwarantować swoim uczniom edukację na najlepszym z możliwych poziomów. O ile kogoś interesują kursy i również szkolenia dla nauczycieli angielskiego, to na pewno ma obowiązek przyjrzeć się propozycji Elt Events. Elt Events umożliwia łatwy dostęp do kalendarza różnego rodzaju szkoleń, oraz konferencji, które są przeznaczone dla wszystkich nauczycieli języka angielskiego, którzy pragną kwitnąć w swoim zawodzie. Elt Events to idealny sposób tak aby namierzyć wszystkie ciekawe wydarzenia w okolicy.

  Data dodania: 21 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wenzel Quartis »

  Przedsiębiorstwo PSP CMM funkcjonuje na rynku od lat. Kadrę przedsiębiorstwa tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, dla których metrologia to nie tylko praca lecz również pasja. Każde z zadań wykonujemy profesjonalnie a każdy kupujący jest traktowany indywidualnie. Proponujemy państwu profesjonalne programowanie maszyn: Zeiss czy też Wenzel u klienta czy też offline, szkolenia CMM oraz metrologiczne obejmujące obsługę i działanie maszyn i ich programowanie. Paramy się realizacją pomiarów części albo metod manualnych a oprócz tego uczymy rysunku technicznego i również wymiarowania a oprócz tego tolerowania. Nasza firma zdobyła dużo certyfikatów między innymi Mitutoyo, Zeiss, Pro Nost a oprócz tego SGP. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do klienta. Mieścimy się we Wrocławiu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie.

  Data dodania: 30 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kawa palona »

  Warszawa to miasto, na obszarze których działa palarnia kawy CoffeeLab. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów z całego kraju zainteresowanych kupnem, leasingiem albo dzierżawą ekspresów i również innych sprzętów do parzenia kawy, lecz nie tylko. Dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami ziaren proponuje szeroki wybór kaw do espresso oraz pod filtr z Kenii, Etiopii, Brazylii oraz innych państw. Kluczową część asortymentu stanowią akcesoria do kawy. Firma dysponuje rozległym asortymentem kubków, filtrów, kawiarek, młynków a także czajników. W sklepie online oferowane są również dobrej jakości herbaty liściaste- czarne, zielone i również ziołowe. Posiadając fachowy sprzęt, CoffeeLab wypala kawy segmentu speciality. Realizuje szkolenia zarówno dla baristów, pracowników kawiarni a także osób pragnących nauczyć się prawidłowego parzenia kawy.

  Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Gliwice