Reklama Google


Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Libet - producent kostki brukowej »

  Każdy z nas jest w stanie zaaranżować swój ogród czy werandę tak by wyglądał jak z prestiżowych katalogów czy prezentacji, powinno się właściwie zaadaptować materiały do budowy i wprowadzić swój plan w życie. Jeżeli o artykułach budowlanych mowa to powinno się skierować uwagę na ofertę spółki Libet, której kostka brukowa znajoma jest wszystkim brukarzom w Polsce. Lider w swojej specjalizacji Libet dostarcza swoim kontrahentom niesamowity dobór artykułów budowlanych i ozdobnych, m. in. różnorodny bruk, płyty chodnikowe, palisady i mnóstwo innych. Dla konkretnego efektu i uzyskania niebywałej plastyki ogrodowej Libet oferuje również wiele naturalnych materiałów, takich jak kamień naturalny, jakie każdy klient może zagospodarować wedle swoich potrzeb. Jeśli doceniasz jakość i wdzięk, to propozycja spółki Libet jest stworzona akurat dla ciebie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo Koluszki »

  Przedsiębiorstwo Kowalstwo Artystyczne ARTMET zajmuje się świadczeniem najwyższej jakości usług w zakresie projektowania i wykonywania wyrobów metalowych służących do zabezpieczenia nieruchomości i posesji. Nasze wyroby to bramy, ogrodzenia, balustrady, barierki, kraty, siatka ogrodzeniowa oraz inne akcesoria, w szczególności akcesoria kominkowe. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z najlepszej jakości materiałów wyłącznie polskiego pochodzenia, dzięki czemu zawsze osiągamy najwyższą jakość swoich produktów. Kowalstwo Artystyczne ARTNET jest producentem wyrobów metalowych takich jak bramy przesuwne , ogrodzenia, balustrady balkonowe, barierki schodowe, kraty, siatka ogrodzeniowa oraz innych wyrobów metalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem Internetowym www. artmet. org. pl

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blachy Kielce »

  Produkujemy obróbki blacharskie ze wszystkich dostępnych u nas kolorów i z blach klientów. Naszym ogromnym atutem jest bezzwłoczna realizacja zlecenia. Obróbki blacharskie wykonuje się z blachy płaskiej przeważnie w jednakowym kolorze, co pokrycie dachu. Prawidłowe i profesjonalne zamontowanie obróbek zapewni szczelność i odpowiednią estetykę pokrycia.

  Nasze bramy charakteryzują się bezawaryjnym i komfortowym użytkowaniem przez lata. Na zamówienie bramę możemy udoskonalić w furtkę wejściową, dodatkowy zamek, poziome profilowanie blachy, różne kształty trapezu, automatykę. Każda brama produkowana jest na specjalne zlecenie. Bardzo wysoka jakość części konstrukcyjnych, staranność wykonania i szeroka gama licznch opcji dodatkowych, pozwala nam zadowolić najwyższe wymagania klientów i umożliwia wykonanie niestandardowych zamówień.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Kraków »

  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem zajmującą się wytwarzaniem blach i bram garażowych. Szerokie zastosowanie stawia blachy trapezowe w gronie niezastąpionych metod krycia dachów. Dotyczy to w szczególności budynków przemysłowych, wielkogabarytowych, niestandardowych, a zarazem nowoczesnych w formie aranżacji architektonicznych. Porządny, dobry materiał, dostępność wyboru spośród wielu licznych kształtów i ciekawe wzornictwo powodują, że blachy trapezowe są materiałem szczególnie rozpoznawalnym na wymagającym najlepszych zastosowań rynku budowlanym. Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna to główne zalety bram naszej firmy. Eleganckie wzornictwo, zamki z wymiennymi wkładkami, napędy automatyczne do otwierania i zamykania pilotem, okienka i kratki wentylacyjne to dodatkowe atuty.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jest zbiorem dokumentów, która ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko naturalne. Celem takiego raportu jest wskazanie rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych i technicznych, które dadzą pewność, że standardy dotyczące jakości środowiska także poza ścisłym terenem inwestycji, zostaną utrzymane. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko stanowi załącznik do wniosku w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Może być bezwzględnie wymagany przy niektórych inwestycjach, zwłaszcza takich co do których nie ma wątpliwości, że wpłyną w sposób znaczny na środowisko, wtedy bierze się pod uwagę:

  rodzaj inwestycji

  wielkość produkcji w danym zakładzie

  wszelkie parametry techniczne

  Przepisy nie precyzują kto dokładnie może sporządzić taki raport, ale na pewno dobrze, by sporządziła je osoba mająca w tej kwestii doświadczenie, gdyż jest to niezwykle ważna dokumentacja.
  Dlatego, by być pewnym, że dokumentacja jest prawidłowa zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • OFO - Obornicka Fabryka Okien - okna poznań »

  Obornicka Fabryka Okien OFO Sp. z o. o. istnieje od 1996 roku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stolarki pvc w systemie Trocal. Doświadczenie w zakresie produkcji, wiedza w dziedzinie projektowania oraz nowoczesny park maszyn pozwalają naszej firmie zrealizować wysokie oczekiwania naszych klientów. Oferujemy: okna i drzwi PCV, rolety zewnętrzne, żaluzje, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, profesionalny i fachowy montaż. Od 2000 roku prowadzimy ekspansje na rynki europejskie. Posiadamy stałych odbiorców na terenie Francji, Belgii, Niemiec, Czech oraz Ukrainy. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy Państwu kompleksową i kompetentną obsługę dotyczącą stolarki otworowej zarówno przy wyborze jak i montażu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz bogatemu wachlarzowi oferowanych wyrobów, jesteśmy w stanie udzielić naszym klientom cennych i fachowych porad.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Pozwolenia zintegrowane zostały wprowadzone do prawa unijnego Dyrektywą Rady Nr 96/61/WE z dnia 24 września 1996 r. Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu.
  Aby zyskać pewność, że dokumentacja będzie przygotowana prawidłowo i kompletnie skorzystaj z usług naszej firmy!

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • kierownik budowy bielsko »

  Piotr Ślusarczyk preferujący na stanowisko kierownik budowy bielsko, wyuczony w zawodzie, obeznany w fachu i posiadający uprawnienia do zarządzania budownictwem wszelakiej maści miedzy innymi: przemysłowego, mieszkaniowego, komercyjnego czy kubaturowego. Poleca zainteresowanym współpracą do zaznajomienia się ze swoją wizytówką internetową będącej prezentacją szeregu umiejętności oraz osiągnięć.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Farby poliuretanowe, alkidowe, przemysłowe antykorozyjne, epoxydowe - P.P.H. quot;RUBANquot; »

  Farby i dodatkowo lakiery nie stanowią dla nas najmniejszego dylematu. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszym nabywcom produkty stojące na najwyższym poziomie oraz trudnimy się zadowalaniem każdego konsumenta na rodzimym rynku potrzebującego farb podkładowych, nawierzchniowych bądź antykorozyjnych. Trudnimy się sprzedażą wyłącznie, a oprócz tego jedynie wyselekcjonowanych produktów by właściwie każdy z naszych konsumentów był całkowicie zadowolony z wyrobów kupionych u nas. Również przez temu niezależnie co u nas kupisz niewątpliwie będziesz całkowicie zadowolony. Nasza firma składa się z doskonałych profesjonalistów, którzy potrafią lecz również przekazać produkty, ale też poradzić w wyborze odpowiednich rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zakupów o ile chcesz znajdować upodobanie z wysokiej klasy farb oraz lakierów, które możliwe są do zakupienia w naszej korporacji.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Operat Wodnoprawny »

  Operat wodnoprawny to jeden z głównych dokumentów warunkujących wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Wystawiany jest przede wszystkim na potrzeby stworzenia:
  • Myjni samochodowych
  • Oczyszczalni ścieków
  • Stacji paliw
  • Różnego typu stawów, pomostów, elementów zagospodarowania przestrzeni wodnej
  • Ujęć wody podziemnej oraz powierzchniowej
  • Korzystania z budownictwa hydrotechnicznego, komunalnego, czy melioracyjnego
  • Przebudowy i zmiany koryta rzek czy potoków
  Tylko prawidłowo sporządzona dokumentacja umożliwia uniknięcie zbędnych problemów. Profesjonalnie stworzony operat wodnoprawny do oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja powodzenia każdego przedsięwzięcia związanego z gospodarką wodną. Operaty wodnoprawne może pisać każdy, jednak nie każdy to potrafi – powinno się mieć odpowiednie przygotowanie merytoryczne w zakresie gospodarki wodo-ściekowej oraz prawodawstwa. Przepisy szczegółowe podają co właściwie powinien zawierać ten dokument. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • okna Wołomin http://www.innowacyjneokna.pl »

  Jeśli chcesz cieszyć się nowymi oknami w swoim lokalu mieszkalnego to powinniśmy zaufać specjalistom, którzy zajmują się tym tematem na co dzień. Wbrew pozorom wybranie odpowiednich okien nie jest takie intuicyjne jakby się mogło wydawać. Istnieje kilka rodzajów okien i zależnie od wymagań trzeba zastosować dokładnie sprecyzowane rozwiązania. Jeżeli już poszukujecie Państwo okna o najwyższej jakości to dobrze trafiliście. Nasza firma para się montowaniem i sprzedażą okien, które są najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że ciepły montaż okien wykonany przez moją firmę bez wątpienia będzie wnikliwie taki jak tego oczekujecie. W połączeniu z z wysoką jakością okien, które posiadamy w własnej katalogu usług/produktów będziesz ze 100% pewnością zadowolony z usługi, którą Ci damy. Posiadamy najlepsze okna i najwyższą jakość usługi jaką jedynie możesz sobie wyobrazić. Po skorzystaniu z naszej oferty niewątpliwie będziesz zadowolony.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polecany transport pneumatyczny - http://www.proko.pl/ »

  Oferujemy kompleksowe instalacje odpylające dla wszystkich gałęzi przemysłu. Nasza propozycja przeznaczona jest zarówno do dużych firm korporacyjnych, jak a także również do niewielkich przedsiębiorstw lokalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem za sprawą czego udało nam się zdobyć sporą liczbę zadowolonych klientów. Nasza profesjonalna propozycja usługowa powinna zainteresować w głównej mierze zakłady stolarskie i spawalnicze, które muszą pozbyć się niebezpiecznych pyłów i dokuczliwego kurzu. Dzięki naszym instalacjom błyskawicznie pozbędą się Państwo wszystkim zanieczyszczeń od razu pracy. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy zarówno w projektowaniu, jak oraz w wdrażaniu nowoczesnych instalacji odpylających nie mają sobie równych. Sprawdźcie dodatkowo nasze rewelacyjne filtry workowe, które oferujemy w bardzo przystępnej cenie.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia geodezyjno-kartograficzna GRAMAR »

  Firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się pomiarami geodezyjnymi oraz opracowaniami kartograficznymi a w szczególności pomiar i podział działek, mapy do celów projektowych, obsługa inwestycji, inwentaryzacje, obsługa budowy, pomiary inżynierskie, pomiar działki. Działamy na terenie całego Poznania i okolic w tym Kórnik, Pobiedziska, Czerwonak, Swarzędz i Kleszczewo, więc jeśli szukasz geodety w Poznaniu lub okolicy zgłoś się do nas. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac geodezyjnych pozwala zaoferować naszym klientom w pełni profesjonalne usługi z zakresu geodezji i kartografii w konkurencyjnych cenach. Zaplecze techniczne firmy, w postaci sprzętu pomiarowego, oraz wysokiej jakości stanowisk komputerowych, umożliwiają nam realizację dowolnego zlecenia w sposób szybki i na wysokim poziomie. Geodeta i pomiar i wszystko co łączy się z geodezją i kartografią to Gramar!

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe Poznań »

  Zależy ci na tym aby wyposażyć swoje biuro w estetyczne witryny szklane Poznań? Jeśli tak zdecyduj się na nas! Produkujemy nawet największe tafle na wymiar i wstawiamy je zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Jeżeli chodzi o oferowane przez nas okna gealan do ich wytworzenia wykorzystywane jest aluminium Aluplast, czyli jeden z najlepszych tworzyw dostępnych na całym świecie. Wszystkie dokładne informacje dotyczące naszej firmy dostępne są w naszym serwisie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią i zamówienia darmowej konsultacji. Gwarantujmy zadowolenie! Chciałbyś wyposażyć swój punku obsługi w estetyczne witryny szklane Poznań? Jeśli tak wybierz na nas! Produkujemy nawet największe tafle na wymiar oraz zabezpieczamy je na życzenie klienta. Jeśli chodzi o oferowane przez nas okna gealan przy ich wytworzenia stosowane jest aluminium Aluplast, czyli jeden z najsolidniejszym tworzyw innowacyjnych na rynku. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące naszego przedsiębiorstwa dostępne są na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią oraz zamówienia bezpłatnej konsultacji. Zapewniamy satysfakcję!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • materiały spawalnicze »

  Przedsiębiorstwo TIS jest na rynku od 1997 roku a także oferuje swoim klientom najwyższej jakości materiały spawalnicze. Propozycja firmy stale się powiększa o kolejne produkty, lecz już obecnie mają Państwo możliwość wyposażyć się w materiały ścierne, w skład których wchodzą tarcze do cięcia a także szlifowania o różnych wymiarach. W ofercie firmy TIS znajdują się także materiały spawalnicze (druty spawalnicze, pręty), urządzenia spawalnicze dostępne na zamówienie, uchwyty oraz części zamienne MIG/MAG a oprócz tego TIG, jak i elektrody otulone. Na uwagę zasługują przyrządy spawalnicze, które obejmują maski oraz przyłbice spawalnicze, osłony twarzy przeciwodpryskowe a także szybki w różnych rozmiarach. W trosce o Państwa zdrowie firma dostarcza także artykuły BHP takie jak rękawiczki robocze, spawalnicze, okulary, fartuchy i nagolenniki.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • precyzyjna charakterystyka energetyczna budynku Wrocław »

  Nomar to rzetelna a także ceniona na rynku firma, która od ponad 25 lat oferuje swoim klientom fachowy serwis pieców gazowych na każdą kieszeń. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne stanowisko do każdego klienta, miła obsługa, konkurencyjne ceny i najlepsza jakość usług. Nasza firma od bardzo wielu lat współpracuje z czołowymi producentami urządzeń grzewczych, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom sprawdzone i również w dobrych cenach części zamienne. Jeśli uważają Państwo że profesjonalny serwis pieców gazowych musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami, to po skorzystaniu z naszych usług, co koń wyskoczy zmienicie swoje dotychczasowe sąd. Posiadamy pierwszy przybory i również zatrudniamy najlepszych serwisantów. Serwis pieców gazowych oferujemy na obszarze miejscowości Wrocław a oprócz tego najbliższej okolicy.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej klasy szklane drzwi przesuwne »

  Firma Villa Glass Studio to zlokalizowane w Krośnie firma, zajmująca się w teorii niszowym - lecz niesłychanie estetycznym i ekskluzywnym segmentem tzw. szkła artystycznego. Nieczęsto spotykana technologia stapiania szkła na własnoręcznie wykonanych formach pozwala na dodanie potencjalnie zupełnie prozaicznym formom indywidualnego rysu. W Villa Glass powstają toteż niespotykane nigdzie indziej drzwi szklane wewnętrzne, lecz nie tylko - firma może pochwalić się dziesiątkami projektów, ozdabiających co niemiara charakterystycznych miejsc w całym kraju. Ich produkty zdobią kościoły, filharmonie a także bogate biurowce, lecz mogą znaleźć się także w Twoim mieszkaniu. Wszelkie detale włącznie z cennikiem, typami świadczoncyh usług, opisami technicznymi a także niemałym portfolio dostępne są na witrynie internetowej firmy.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • zacieraczki do betonu fachowe doradztwo »

  Poszukujesz firmy zajmującej się sprzedażą czy też wynajmem wysokiej klasy sprzętu budowlanego? Chcesz współpracować z firmą, która w swojej ofercie ma dużo towarów oraz urządzeń, znanych na świecie firm? Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy czy też do odwiedzenia naszego biura w Krakowie. Nasza firma nie jest nowa na rynku. Działamy na krajowym rynku w tym momencie niespełna 20 lat. Dzięki nabytemu doświadczeniu, dysponujemy doskonałą ofertą, dopasowaną do potrzeb klienta i cenami, które są akceptowalne zarówno dla nas, jak oraz dla klientów. Nasza propozycja wysoce wykracza ponad zacieraczki do betonu a oprócz tego inne, oczywiste urządzenia. Zachęcamy do współpracy, wszystkich, którzy chcą kupić nowy czy też używany sprzęt budowlany, bądź po prostu go dzierżawić. Zapewniamy atrakcyjne podejście nawet do małego zlecenia oraz atrakcyjne warunki współpracy. Miło zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i również zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • eltom »

  Nasza spółka to jeden z najlepszych zakładów produkcji izolatorów na bazie żywic epoksydowych. Początki naszej działalności sięgają 1960 roku. Produkty znajdujące się w naszej ofercie stosowane są w ogromnie wielu różnorakich urządzeniach elektroenergetycznych znajdujących się nie tylko na świecie, niemniej jednak i dodatkowo w całej Polsce. Poza tym nasza firma ma odpowiednio wyposażony agenda mechaniczny, który para się obróbką plastyczną oraz dodatkowo skrawaniem materiałów. Jeśli nie są Państwo pewni o jakości naszej produkcji to posiadane przez moją firmę certyfikaty są perfekcyjnym świadectwem jakości naszej produkcji. Posiadamy w ofercie m. in. izolatory osłonowe, przepustowe, wsporcze, pojemnościowe, detale izolacyjne jak również niemało innych produktów. Właściwie każdy u nas ma możliwość wyszukać garść dla siebie.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karta przedsiewziecia »

  Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Gliwice