Reklama Google


Video Podkategoria: Video

 • Instalacje audio-wideo »

  AJSKOM to doskonałe wyjście dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie planują kupić porządne projektory multimedialne w bardzo atrakcyjnej cenie. Stawiamy głównie na wysoką jakość, z tej przyczyny współpracujemy wyłącznie z renomowanymi wytwórcami projektorów. Z naszej bogatej oferty sprzedażowej polecamy na początek znakomite projektory wideokonferencyjne i również ekrany projekcyjne, które pośród naszych klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeżeli nie wiedzą Państwo w dalszym ciągu jaki sprzęt wybrać, to nasi personel z wielką przyjemnością pomogą wam dokonać właściwego wyboru. Dla nas bardzo ważnym priorytetem jest zadowolenie klientów, z tej racji dostarczamy tylko sprawdzone systemy i rozwiązania, które w swojej klasie i również w swojej cenie nie mają konkurencji.

  Data dodania: 25 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dom inteligentny »

  Działająca od od początku lat 90-tych przedsiębiorstwo Netix to jeden z czołowych przedstawicieli branży teleinformatycznej. Wszystkim klientom gwarantujemy dobrej jakości usługi, w tym min. audio a także wideokonferencje i integrację systemów. Niezależnie od to, czy chcesz inteligentnego domu w którym w przejrzysty sposób można kontrolować oświetleniem czy temperaturą, czy może dla Państwa firmy konieczna jest pilna pomoc techniczna i zastosowanie, dzięki którym będzie możliwa wideo konferencja - nasza firma zajmie się Tobą w doświadczony sposób, dzięki czemu Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wśród naszych kontrahentów wyszukać można zarówno prężnie funkcjonujące międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak oraz niewielkie przedsiębiorstwa, których właściciele postawili na jakość i również profesjonalizm. Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Znajdziesz je z naszą pomocą. Zaufaj nam i również pozwól, byśmy zadbali o teleinformatyczny profil Twojej firmy.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Makrosat oferuje Telewizja NCplus. »

  Nasza spółka jest autoryzowanym dystrybutorem telewizji cyfrowej NC+. Nasze usługi świadczymy w podobny sposób na rzecz firm, jak również na rzecz osób indywidualnych, czy w obiektach użytku publicznego. Paramy się hurtową sprzedażą sprzętu RTV – SAT, inteligentnych systemów zarządzania domem, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych i osprzętu domofonowego. W pakamera naszych usług wchodzą: profesjonalna instalacja telewizji satelitarnej a także cyfrowej, składanie instalacji alarmowych a także telewizji przemysłowej, składanie systemów sprawdzeniu dostępów i zamontowanie maszyn, takich w charakterze domofony, a oprócz tego wideodomofony. Proponujemy także serw sprzętu łączności radiowej CB i dodatkowo zagrywka pogwarancyjny na sprzedawany przez na przybory. Namawiamy do odwiedzenia siedziby naszej korporacji, znajdującej się w Toruniu przy ulicy Olsztyńskiej lub wejścia na naszą stronę internetową, dokąd znajduje się pełna propozycja spółki.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Video

Video - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Gliwice