Reklama Google


Strony związane z hasłem 'frezowanie cnc':

 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Przedsiębiorstwo Metalko działa od 1992 roku. Dziś firma realizuje kolej usług z zakresu naprawy sprężarek oraz aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn jak również regeneracji armatury przemysłowej. W naszej musimy odznaczać się profesjonalizmem, skutkiem tego jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość świadczonych usług i produkowanych towarów. Nie obca jest nam realizacja zamówień na zamówienie, tak aby całkowicie odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, z tej przyczyny podejmujemy się również realizacji inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona załoga pracowników a oprócz tego innowacyjny park mechaniczny pozwalają nam podołać wymaganiom rozległego grona Klientów. Nasze towary sprzedajemy między innymi na rynku krajowym jak również produkujemy na wywóz towarów. Sprawdź naszą propozycję!

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC »

  Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem, obróbce plastycznej na zimno. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności uzyskaliśmy niebywale cenne doświadczenie w branży, a także pozyskaliśmy szacunek u wielu klientów. Głównym kierunkiem pracy naszej firmy jest produkcja zleceniowa, na przykład: regeneracja i serwis przyrządów, wytwarzanie detali metodami obróbki skrawaniem. Zajmujemy się również wytwarzaniem nietypowych detali, zgodnie z dokumentacją lub wzorem. W zakresie usług naszego zakładu posiadamy również regenerację i serwis przyrządów. Posiadamy maszyny konwencjonalne a także maszyny CNC. Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość naszych produktów oraz niską cenę usługi, co przekłada się na zadowolenie klientów naszego zakładu o czym świadczy fakt, iż duża ilość naszych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Aby dokładniej poznać nasz zakład, serdecznie zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie www.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC »

  Nasza firma to profesjonalna narzędziownia, która od ponad 10 lat działa z powodzeniem w branży precyzyjnej obróbki metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Zajmujemy się zarówno frezowaniem i toczeniem, jak i obróbką elektroerozyjną i szlifowaniem płaszczyzn. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników nie boimy się podejmować najbardziej skomplikowanych operacji i zleceń od naszych klientów. Prowadzimy produkcję części pod konkretne zamówienia firm. Produkujemy zarówno wielkoseryjnie, jak i wytwarzamy pojedyncze detale, zawsze zachowując najwyższą jakość produkcji. Prowadzimy produkcję zarówno na rynek krajowy, jak i współpracujemy z wieloma firmami w Europie i Azji. Grono naszych zadowolonych klientów rośnie z każdym miesiącem, więc jeżeli i Ty poszukujesz rzetelnej firmy działającej w branży usług cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni.

  Data dodania: 05 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • obróbka skrawaniem Wrocław : www.metalimpex.com.pl »

  METALIMPEX to przedsiębiorstwo realizujące usługi w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych. Jesteśmy także producentem części do różnego rodzaju maszyn i urządzeń, stosowanych w przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym. Nasza przedsiębiorstwo ma bardzo długą historię. Od początku istnienia METALIMPEX staramy się, by nasi klienci byli zadowoleni, oferując produkty najlepszej jakości i również zawsze służąc pomocą w razie wątpliwości, czy pytań. Długoletnia robota firmy przyczyniła się do zebrania zróżnicowanego parku maszynowego, za sprawą któremu możemy zaoferować tak liczne i również precyzyjne usługi. Obecnie oferujemy dwie możliwości kupna naszych produktów: w siedzibie firmy a oprócz tego w sklepie internetowym. Dane kontaktowe a oprócz tego pełne informacje o przedsiębiorstwie zoczyć można na stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z realizowanych przez nas usług!

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie cnc »

  Obróbka metali metodą skrawania to nic innego, jak przekształcanie przedmiotów ze stali w taki wybieg, ażeby nadać im odpowiedni kształt, wymiar i również jakość. Odbywa się to poprzez pozbywanie się części materiału specjalnymi urządzeniami. W najwyższym stopniu popularne toczenie CNC a oprócz tego frezowanie CNC odbywa się między innymi przy współudziale takich profesjonalnych maszyn jak tokarki a oprócz tego frezarki CNC. Obsługa tych maszyn nie jest prosta a także wymaga dokładności oraz precyzji. Firma z długoletnim doświadczeniem świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem. W swojej propozycji posiada toczenie CNC a oprócz tego frezowanie CNC. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem renomowanego sprzętu i również jest wykonywany przez prawdziwych fachowców. W dodatku przedsiębiorstwo para się także naprawą i serwisowaniem, m. in. sprężarek chłodniczych czy dmuchaw i wentylatorów.

  Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Gliwice