Reklama Google


Strony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • wynajem autokaru w sopocie »

  Przedsiębiorstwo Dobrucki, które dla swoich klientów przygotowała przede wszystkim przewozy autobusowe, istnieje na rynku od drugiej połowy lat 70-tych. Zdajemy sobie sprawę jak zachowywać się wobec klientów, żeby czerpali optymalne spełnienie z podróży w naszym autokarze. Oferujemy wynajem autokaru oraz przewóz osób w kraju oraz za granicą. Nasze autokary są najwyższej klasy. Każdy nasz autokar jest niezawodny oraz daje pożądane bezpieczeństwo. Wszystkie te elementy powodują, że transport autokarowy przenigdy jeszcze nie był tak bezpieczny oraz tak wygodny. Bilet autokarowy u nas to pewność perfekcyjnej jakości usług i należytego wyposażenia. Nasi kierowcy to kulturalni i życzliwie nastawieni do pasażerów ludzie. Usługi przewozowe Dobrucki to specjalistyczny przewóz osób dający ogromne możliwości na temat lokalizacji, do których nasze autobusy podróżują. Jesteśmy firmą z zasobną historią, albowiem realizujemy transport autokarowy już od ponad 30 lat. Cały ten czas zbieraliśmy drogocenne doświadczenie, które dzisiaj wykorzystujemy, dlatego możemy realizować usługi na odpowiednim poziomie. Każdy nasz autokar przeszedł serię badań technicznych, zanim został przyjęty do świadczenia usług typu przewozy autobusowe lub wynajem autokaru. Trzeba zaopatrzyć się u nas w bilet autokarowy i już można się przyszykować na podróżowanie w niezwykle dobrych warunkach. Przewóz osób w tak komfortowych warunkach może być jedynie u nas. Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę oraz także niskie ceny.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób w Warszawie - Artrans »

  Naszą funkcjonowanie rozpoczęliśmy w 1998 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami handlowymi oraz transportowymi. Oferujemy transport osób oraz dodatkowo transport higieniczny. Nasi nabywcy to głównie firmy logistyczne, kluby sportowe, szpitale, szkoły, zakładanie się opieki zdrowotnej, biura turystyczne jak również osoby osobiste. Istniejąc na rynku transportowym przeszło 10 lat, zdobyliśmy praktykę a także wiedzę, przy użyciu którym opracowujemy nasze usługi z zupełnym profesjonalizmem. Świadczymy usługi przewozowe dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych na wszystkie przyjęcia, bankiety, wycieczki, kolonie, zielsko szkoły, czyli mecze. W naszej ofercie znajduje się również transport higieniczny. Robimy przewozy dla osób spersonalizowanych na sposób, przeszczepy, do sanatoriów, szpitali, czy przewozy krwi albo narządów do transplantacji. Nasi kierowcy to osoby z długoletnią praktyką oraz doświadczeniem w transporcie ludzi. Kontrahentom zapewniamy wygodę, komfort i dodatkowo obronność jazdy.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Complex - przewóz do Niemiec Holandii Piła »

  Firma Complex z Piły to ceniony na naszym rynku przewoźnik. Przede wszystkim zajmuje się on przewożeniem osób do takich krajów jak Holandia, Niemcy czy też Belgia, aczkolwiek dzięki posiadaniu ciężarowego samochodu Iveco, firma ta ma możliwość realizowania również przewozy różnego rodzaju towarów. Tym samym możemy mówić o bardzo rozwiniętej działalności, na czym oczywiście korzystają klienci. Na stronie pilatransport. pl możemy zaznajomić się ze znacznie większą ilością szczegółów na temat działalności tejże firmy. Jeśli szukasz dla siebie idealnego środka przewozowego możesz mieć pewność że oferta firmy Complex jest najbardziej odpowiednia. Ponieważ zależy Ci na wygodnym dostaniu się do domu zachęcamy to zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami na naszej stronie już teraz na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Gliwice